Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/fakt-finansovij-portal-minfin-zapustiv-servis-z-pidboru-kreditiv-onlajn-na-kartu-de244d9.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/ih382049/informburo.in.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Факт. Фінансовий портал «Мінфін» запустив сервіс з підбору кредитів онлайн на карту

Факт. Фінансовий портал "Мінфін" запустив сервіс з підбору кредитів онлайн на карту

Факт. Фінансовий портал "Мінфін" запустив сервіс з підбору кредитів онлайн на карту

Факт. Фінансовий портал «Мінфін» запустив сервіс з підбору кредитів онлайн на карту Комментарии: 0 Каталог кредитів від «Мінфін» — це зручний інструмент для реєстрації позики в режимі онлайн.

Позичальник обирає суму і термін кредитування, а сервіс генерує список можливих варіантів. Ніяких дзвінків, черг і тривалих пошуків МФО — «Мінфін» зробить все замість вас.

На сторінці https://minfin.com.ua/credits/online/ знаходиться вся корисна інформація про оформлення позики, погашення платежів та користування сервісом. «Мінфін» працює в українському фінансовому інфополі з 2008 року і дорожить репутацією, тому співпрацює тільки з надійними мікрофінансовими організаціями.

Цінність сервісу по підбору онлайн кредитів на карту

У каталозі представлений повний список мікрофінансових компаній, що значно скорочує час на пошуки. «Мінфін» піклується про своїх користувачів, тому захищає персональні дані при оформленні кредиту через сервіс і пропонує безкоштовну співпрацю. Крім того, каталог по кредитах надає можливість:

швидко оформити позику на карту будь-якого банку; отримати потрібну суму в цілодобовому режимі; повернути борг на карту; пролонгувати термін кредиту.

МФО надають кредити всім повнолітнім українцям практично зі 100% схваленням заявки. Позики зможуть отримати студенти, пенсіонери, військові, мами в декреті, люди з поганим кредитним рейтингом і заборгованостями в банках.

Источник

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.