ФАКТ. Українці на карантині можуть придбати платіжну карту без банку

ФАКТ. Українці на карантині можуть придбати платіжну карту без банку

ФАКТ. Українці на карантині можуть придбати платіжну карту без банку

ФАКТ. Українці на карантині можуть придбати платіжну карту без банку Комментарии: 0

Нові правила карантину не забороняють роботу банківських відділень, але застерігають від їх відвідування. Обмежене пересування в громадських місцях і рекомендації залишатися вдома змушують українців освоювати інтернет-покупки. Але що робити тим, у кого немає платіжної картки для онлайн-оплати?

Тепер більшість українців зможуть придбати платіжну карту і купувати продукти або ліки в інтернеті, не виходячи на вулицю. Для тих, у кого немає платіжних карток і не було можливості оформити їх у банку, існують передплачені картки «Visa інша».

_________________________________________________________________________

Передплачена картка — платіжна картка, процес отримання якої не вимагає відвідування банку і оформлення документів. До передплаченої картки не прив’язані дані паспорта і РНОКПП (ІПН) власника — карта активується по смс з номеру українського оператора мобільного зв’язку Lifecell, Vodafone, Kyivstar.

_________________________________________________________________________

Стежити за балансом передплаченої картки «Visa інша», поповнювати, робити переклади, оплачувати комунальні послуги можна на сайті сервісу uplata.ua і у мобільному додатку Uplata.

З передплаченою картою і сервісом Uplata можна:

— уникнути контакту з готівкою

— купувати на українських сайтах

— оплачувати доставку продуктів та ліків

— оплачувати комунальні рахунки онлайн і допомагати з оплатою батькам

— оплачувати послуги дистанційно (репетитору, помічнику тощо)

— отримувати перекази / допомагати на відстані близьким

— убезпечити онлайн-покупки (при оплаті передплаченою карткою «Visa інша», ви не ризикуєте залишити в мережі дані карти з зарплатою або всіма заощадженнями).

Отримати передплачену картку «Visa інша» може кожен українець, у якого є номер українського мобільного оператора (Lifecell, Vodafone, Kyivstar), незалежно від місця роботи, доходу та кредитної історії. Замовити карту можна на сайті з доставкою на відділення пошти/до поштомату/кур’єром додому. Також картку можна придбати у мережі точок продажів по Україні (при дотриманні правил карантину). Самостійно придбати картку можуть навіть підлітки з 14 років, лише попередньо отримати усний дозвіл батьків.

Для українців, які перебувають в ізоляції, доступна віртуальна картка «Visa інша». Її можна відкрити на сайті Uplata, просто вказавши номер телефону, на який буде активована карта — безпечно і миттєво. З віртуальної карткою також доступні перекази, покупки онлайн, оплата комунальних рахунків, безконтактна оплата Google Pay / Apple Pay (за підтримки телефоном NFC-модуля).

Картка «Visa інша» була випущена Uplata у співпраці з Міжнародною платіжною системою Visa, емітент карти — АКБ «Індустріалбанк».

Информация предоставлена в порядке ст.10 Конституции Украины и ст. 6 Закона Украины О национальных меньшинствах в Украине

ФАКТ. Українці на карантині можуть придбати платіжну карту без банку

 

 

Источник

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.