Секрети аптечної економії: де діють знижки до 40%?

Коли хочемо зекономити, відслідковуємо акційні пропозиції та купуємо аптечні товари, які знадобляться в найближчій перспективі. Наприклад, можемо зробити кількамісячний запас засобів гігієни, поки на них діють великі знижки.

| Сегодня 14.42 | комментариев:

Секрети аптечної економії: де діють знижки до 40%?

Так заощаджуємо кошти та знаємо, що необхідні товари зненацька не скінчаться
Фото: anc.net.ua

Аптеки брендів «Аптека АНЦ», «Благодія», «Аптека Шар@» та «Аптека Копійка» пропонують зекономити до 40%. Тримайте «Пудові знижки у важкі часи»*, щоб утримати фінансову рівновагу цього літа.  

Акція від роботизованих аптек стане у пригоді, якщо збираєтесь у відпуску. З 01 червня по 15 липня 2020 року діють знижки на сонцезахисну косметику, яка знадобиться на морському узбережжі. Акція також включає безрецептурні препарати від алергії, болю у вусі чи горлі, для загоєння ран. Можна скласти дорожню аптечку за рекомендацією лікаря та зекономити до 40%. Знижки також діють на дитяче харчування – молочні суміші, пюре й каші. Можна придбати гостинець для малюка.

Якщо ваш ритм життя прискорився після послаблення карантину, зробіть попереднє замовлення аптечних товарів. Так не забудете придбати нічого важливого. Щоб зробити попереднє замовлення ліків в роботизованих аптеках, зателефонуйте за номером: 5900. Оберіть відповідну послугу та вкажіть операторові назви товарів, які хочете придбати. Щоб оплатити та забрати покупки, треба прийти в обрану роботизовану аптеку. Розраховуйтесь за покупки банківською карткою або готівкою.

Роботизовані аптеки пропонують не тільки економити, а й збирати бонуси, які можна використати наступного разу. Долучайтесь до програми лояльності «Лайк». Отримуйте 1% від суми покупки на бонусний рахунок. Користайтесь перевагами роботизованих аптек. Використовуйте свої бонусні накопичення під час наступних покупок. Програма лояльності «Лайк» діє в аптеках брендів «Аптека АНЦ», «Аптека Копійка» та «Аптека Шар@». Щоб зареєструватись в програмі, зверніться до провізора під час покупки.

За півтора місяця акції можна зекономити до 40% на аптечних товарах. Акція діє з 01 червня по 15 липня 2020 року включно. Щоб отримати ще більше переваг, зареєструйтесь у програмі лояльності «Лайк» та накопичуйте бонуси.

ВИДЕОВидео: Аптека АНЦ / YouTube

*Інформацію про ціну на товар до та після застосування знижки, співвідношення до попередньої ціни реалізації, асортимент продукції, на який надаються знижки, а також відсоток знижки можна дізнатися у провізорів аптек. Під знижкою мається на увазі зниження звичайної ціни реалізації на акційний товар до 40%.

ТОВ «Аптека низьких цін «Кремінь», ліцензія серії АВ №579825, видана Державною службою України з лікарських засобів 6 грудня 2011 року.

Секрети аптечної економії: де діють знижки до 40%?

Источник: gordonua.com

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.